Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Silindir Kiralama

21.06.2019
1.453
Silindir Kiralama

Silindir Kiralama

 Silindir Kiralama firması olarak İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası bölgelerinde 13 ton silindir ve 4 ton kiralık silindir hizmeti vermekteyiz. Silindir iş makinasının güçlü vibrasyon sıkıştırma (titreşim) sayesinde temel malzemenin (toprak, stabilize) ve asfalt karışımı (bitümlü) malzemenin sıkıştırılması işlerini yapan iş makinesidir. Yol, baraj ve inşaat işlerinde kullanılmaktadır. Silindir makinalarımız son derece yeni ekonomik araçlardır. Periyodik muayne raporları mevcuttur silindir operatörlerimiz g sınıf iş makinası ehliyetlidir.

Bizden fiyat almadan silindir kiralamayın kiralamadan önce bizi arayın iş keşif yapıp  uygun ekonomik fiyatlardan yaralanın

Silindir çeşitleri nelerdir

13 ton silindir ve 4 ton mini silindir çeşitli tonajlara sahip makinadır büyüklüğü küçüklüğü değişebilir. Kullanılacak yere göre örneğin mıcır alanında, yol yapım alanına göre farklı türlerde makinalar vardır.

Yıllık, Aylık, Günlük, Saatlik Kiralanır mı?

Çalışma alanlarına ve prensiplerine göre inşaat projelerinde devlet kamu ihalelerinde yapılacak işlere göre projelerde Yıllık, Aylık, Günlük ve Saatlik Kiralanabilir. Yapılacak işlerin teklifini ve iş keşfini iletişime geçerek talepte bulanabilirsiniz.

Kiralık Silindir

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı