Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Mobil vinç kiralama

16.01.2019
3.043
Mobil vinç kiralama

Mobil Vinç Kiralama

• Mobil vinç kiralama ve Hangi işlerde Kullanılır ?
İstanbul Avrupa yakası mobil vinç kiralama sektöründe vermekteyiz . Vincimiz 200 tonluk vinç olup 72 metre ana bom ve extra jip kafes bomlarla birlikte 108 metre ye kadar ulaşabilmektedir.
Mobil Vinç yüksek metrajlı işlerinizde bom uzunluğu yüksek olduğu için işinize en çok kullanılan vinç çeşididir ve yine kısa metrajlı tonajlı (ağır yük) malzeme aktarma montaj ve demontaj işlerinizde kullanılmaktadır. Kule vinç montaj ve demontaj , çelik konstrüksiyon , beton köşk trafo , klima motoru montaj , gemi ve yat indirme işleri yapılabilmektedir.

• Mobil vinç zemin hazırlığı nasıl olmalıdır ?
Mobil vinç zemin hazırlığı 10 x 10 metreye alanın mıcır ve grovak malzemelerinizi ekskavatör veya jcb bekoloder iş makinaları serilip ve tesfiye yapılmalıdır. Sonra silindir ile sıkıştırılıp sertleştirilerek düz bir zemin hazırlanmalıdır. Bu alnın hazırlanması mobil vinçin sağlık lı ve güvenli hızlı bir ortam çalışmasına sahip olacaktır.

• Mobil vinç İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası semtlerinde ulaşımı nasıl sağlanmaktadır. ?
Mobil vinç hizmet sektöründe Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz. İlk öncelik le İstanbul Büyükşehir Belediyesinden Yük Taşımacılığı Güzergâh Kullanım İzin Belgesi mobil vinç tüm vinç gruplarımızda evraklarımız tam olup yasak saatinden önce eskort eşliğinde yola çıkıyoruz.

• Mobil vinç iş güvenliği açısından nasıl olmalıdır. ?
Mobil vinç kiralama işlerinizde iş güveliği yönünden zeminin sert ve sağlam bir şekilde hazırlanması, yüklerin yük cinsîlerine göre bez halat veya zincir bağlanmalıdır. Mobil vinç ile yapılacak işlerin yük kaldırma çizelgesi göre yapılmalıdır. Yük havada iken Yönlendirmek için ip bağlanmalıdır. Mobil vinçin Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme Yükseltilebilir Seyyar İş Platformu Periyodik Kontol Raporu olmalıdır.

Kiralık Mobil Vinç
Mobil Vinç Kiralama
200 Ton Mobil Vinç
200 Ton Mobil Vinç Kiralama
Kiralık 200 ton Vinç
Mobil Vinç Nereden Kiralanır
200 Ton Mobil Vinç
200 ton Vinç

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı