Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Vinç Kiralama

04.02.2020
2.078
Vinç Kiralama

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama yazımızda kiralık iş makinaları arasında önemli bir yere sahip olan Köksel vinç şirketinin Vinç Kiralama sağlama hizmeti ile alakalı bilgi vereceğiz.
Bu makalemizde vinç türleri,saatlik vinç kiralama,günlük vinç kiralama,aylık vinç kiralama fiyatlarındanda bahsedeceğiz ve kiralama yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğinden bahsetmiş olacağız.
Vinçlerin birden fazla özelliği bulunmaktadır.

Türkiyede özellikle metropol İstanbul’da en çok tercih edilen iş makinalarının başında vinç gelmektedir.Vinçler birden fazla iş yapabildiğini az önce bahsetmiştik.Bunların alanları;yük indirme,yük bindirme,yüksek yerlerin camlarını silme,kalıp montajı,reklam panosu sökme takma,makina taşıma,cam montajı,boya badana,kule vinç montajı gibi daha sayamadığımız onlarca işi yapabilen tek makina grubudur.

Kiralık Vinç Ücretleri

Kiralık vinç fiyatları saatlik, günlük veya aylık olarak hesaplanmaktadır.Günlük ve aylık kiralanan vinçler saatlik ücreti bu sürelerden daha kısa süreler için kiralanan vinçlerin bir saatlik ücretinden daha düşük olmaktadır.Yani uzun süreli kiralamalarda saatlik ücret düşmektedir.

Kökselvinç olarak ister saatlik vinç ihtiyacınız olsun, ister aylık olsun her türlü vinç kiralama hizmetimiz vardır. Saatlik ve gündelik kiralık vinçfiyatlarına vinç operatörünün fiyatı da dahildir. Aylık kiralık vinç isterseniz kendi operatörlerinizi çalıştırabilirsiniz.

Aşağıdaki tablodan saatlik kiralık vinç fiyatları, günlük kiralık vinç fiyatları ve aylık kiralık vinç fiyatlarını görebilirsiniz.
Kiralık vinç fiyatları vincin özelliklerine ve kapasitesine göre değişmektedir. Bu nedenle aşağıdaki tabloda sadece fiyat aralığı verilmiştir. Net fiyat almak isteyen müşterilerimizin sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.

ZAMAN DİLİMİ FİYAT ARALIĞI
Saatlik 100 TL – 500 TL
Günlük 700 – 3000 TL
Aylık 6750 – 15000 TL

 

Kiralık Vinç Türleri

Bir çok marka, çeşit ve özellikte vinçler bulunmaktadır. Bunlar yapmak istediğiniz işin gereksinimlerine göre değişmektedir.Bunlar 200 ton mobil vinç, 100 ton mobil vinç, 80 ton hiyap vinç, 35 ton hiyap vinç, 42 metre sepetli vinç, 36 metre sepetli vinç, 26 metre sepetli vinç çeşitleri vardır. Kiralık vinçler hakkında bilgi almak ve kiralama fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

200 ton mobil/100 ton mobil/35 ton hiyap/sepetli platform

vinçleri birbirinden ayırmak için kullanılan model isimleri birbirinden farklı özelliğe sahip olduğunu ifade etmektedir. 200 ton mobil vinç,100 ton mobil vinç, 35 ton hiyap vinç, sepetli vinç gibi model isimleriyle birbirinden ayrılan vinç modelleri birbirinden çok farklı özelliğe sahiptir. Vinç satın alma veya vinç kiralama işleminden önce bu model isimlerinin ve özelliklerinin ne anlam ifade ettiğini öğrenmek gereklidir.

Kiralık vinç kaldırma gücü birbirinden ayrılmaktadır. Bunun dışında motor tarafından üretilen tork değerleri de farklılaşmaktadır. Vinçlerin en önemli unsurları arasında yer alan hidrolik sistemlerin basınçlarının değeri vinçin yükselebileceği güce paralel olarak değişim göstermektir. Yukarıda ki özellikler vinçlerin birbirinden ayrılmasını sağlayan özelliklerden sadece bir kaçı. Kiralık 200 ton mobil vinç, 100 ton mobil vinç, 80 ton hiyap vinç, 35 ton hiyap vinç, vinçlerin bu gibi model isimlerine ayrılması teknik özellikler bakımından birbirinden farklılaşmasından kaynaklanmaktadır.

Ayrıca genelde mobil vinç olarak yazılan ve hiyap vinç olarak okunan vinçler yükleyici, kaldırıcı, taşıyıcı ve forklift olarak kullanılabilirler. Kiralık Vinç türlerine ait görseller aşağıdaki gibidir.

 

Mobil Vinç

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı