Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Ekskavatör Kiralama

21.06.2019
1.244
Ekskavatör Kiralama

Ekskavatör Kiralama

  • Ekskavatör Kiralama ve hangi işlerde kullanılır?

Ekskavatör kiralama firması olarak İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası bölgelerinde ekskavatör kiralama hizmeti vermekteyiz. Ekskavatör ile hafriyat yükleme, aktarma Türk Telekom,  İSKİ, İGDAŞ gibi kurumların yüzeysel kanal ve derin kanal kazma işleri, çevre düzenleme, peyzaj tesviye, reglaş, yol yapımı, bina yıkımı, alt yapı kuyu beton ve taş kırma işleri yapılmaktadır. Ekskavatör çeşitli tonajlara sahip iş makinasıdır çalışma prensipleri gereği ve yapılacak işlere göre projelere göre ekskavatör tonajlar değişebilir.

  • Ekskavatör iş makinasının ulaşımı nasıl sağlanmaktadır?

Kiralık Ekskavatör

Kiralık Ekskavatör İş makinaları ağır tonajlı makinalar olduğun için kesinlikle lovbet tır ile taşımasını yapıyoruz Demir Palet yürüyüşüne sahip olduğu için kara yollarına çıkması yasaktır çevre ciddi anlamda zararlar verebilir ağır lovbet tır ve eskort eşliğinde gideceği yere ulaşım sağlanmaktadır.

  • Ekskavatör çeşitleri nelerdir ve Yıllık, Aylık, Günlük Kiralanır mı?

45 ton, 36 ton, 26 ton, 13 ton, 5 ton, 3,5 ton Ekskavatör ve Mini Ekskavatör çeşitli tonajlarda vardır. Çalışma prensipleri gereği ve yapılacak işlere göre projelerde Yıllık, Aylık, Günlük ve Saatlik Kiralanabilir. Yapılacak işlerin teklifini ve iş keşfini iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz. ekskavatör kiralama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı