Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Kamyonlu Vinç Kiralama

08.02.2020
1.453
Kamyonlu Vinç Kiralama

KAMYONLU VİNÇ KİRALAMA

Kamyonlu Vinç kiralama çözümleriniz için istanbul başakşehirde makina parkurumuzla 1996 yılından beri hizmet vermekteyiz.
Önce ekiplerimiz iş keşfi için ne taşınacağına bakıp değerlendirme yaptıktan sonra işin tonajına ve metrajına karar verdikten sonra aktarılacak bölgenin
konumuna ve uzaklığına göre daha sonra kamyonlu vinç alanınıza gelip taşınacak olan malzemeyi vinçli kamyonumuza yükler ve yerine teslim eder.

Kamyonlu vinç kullanım alanları
Makina taşıma,prefabrik(konteyner) taşıma,reklamcılık,inşaat,gemi taşımacılığı,araç kurtarma gibi işlerde kamyonlu araçlarımız kullanılmaktadır.

Kamyonlu Vinç Fiyat listesi Aşağıdaki Gibidir.

ZAMAN DİLİMİ FİYAT ARALIĞI
Saatlik 100 TL – 500 TL
Günlük 600 – 1500 TL
Aylık 6750 – 12000 TL

Kamyonlu Vinç Türleri

Bir çok marka, çeşit ve özellikte makinalarımız bulunmaktadır. Bunlar yapmak istediğiniz işin gereksinimlerine göre değişmektedir. Örneğin küçük vinç olarak tabir edilen kamyonlu vinç türü adından da anlaşılacağı üzere küçük tonajlı vinçler ve büyük vinçlerin giremediği yerlerdeki yükleme işlerini halletmek için kullanılırlar.
Kiralık kamyonlu vinçlerimiz hakkında bilgi almak ve kiralama fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vinç Nasıl Kiralanır ?
Vinç kiralamak istediğiniz ve yaptırmak istediğiniz ürünün çapını yüksekliğini yada hangi iş için kullanılacağını belirlediğinizde,0532 642 27 64 numaralı telefonu arayıp köksal bey ile iletişime geçip kaç saat yada kaç gün süreceğinin teyitini yaptıktan sonra dilerseniz ekiplerimiz gelip keşif yaptıktan sonra fiyatlandırma dilerseniz telefonda sizinle iletişime geçip fiyat teklifi sunabiliriz.Daha sonra iş yapılması gereken konumu yetkililerimize attıktan sonra iş makinamız yola çıkıp işin yapılacağı yere gelebilir.İş bittikten sonra dilerseniz elden dilerseniz havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Bizden kiralayabileceğiniz Diğer Makinalarımız

35 Tonluk Çift Kırma Vinç
80 Ton Çift Kırma Vinç
100 Ton Vinç
200 Ton Mobil Vinç
Mobil Vinç Kiralama
Sepetli Vinç
Makaslı Platform
Ekskavatör
Jcb
Bobcat
Silindir
Kamyon Kiralama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı