Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

26 METRE SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

05.07.2019
1.676
26 METRE SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

26 METRE SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

  • Sepetli Vinç Nerelerde Kullanılır?

Sepetli vinç yüksek ve kısa metrajlı işlerinizde kolaylık sağlamaktadır. İnsan kaldırma platformu olan sepetli vinçler sayesinde bir çok alanda kullanılmaktadır. Dış cephe boya ve sıva işlerinde , alışveriş ve yaşam merkezlerinde tadilat bakım onarım, İnşat bölümlerinde çelik konstrüksiyon ve kalıp sökümü ve montajı , reklam tabela ve afiş billboard ve panoların asılmasında ve İnsanları yüksek yerlere ulaştırmada kullanıldığı için, kullanım amaçları çok çeşitlidir

  • Sepetli vinç Metrajları  nelerdir. Kaç Metreye kadar çıkabilir ?

75 metre , 42 metre, 37 metre, 26 metre ,12 metre sepetli vinçler bulunmaktadır. Aynı şekilde metrajlar kırmalı ve düz bom olarak vinçler vardır.

  • Sepetli vinç iş güvenliği açısından nasıl olmalıdır. ?

Sepetli vinç platformuna binmeden önce emniyet kemeri takılmalıdır sepet fazla sayıda insan binilmemelidir ve maximum 350 kg yük taşımaktadır bu kurallar iş güvenliği açısından önemlidir. Makinamız Teknik Kontrol Merkezi Belgelendirme Yükseltilebilir Seyyar İş Platformu Periyodik Kontol Raporu bulunmaktadır.

KİRALIK SEPETLİ VİNÇ

SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

26 METRE SEPETLİ VİNÇ
KİRALIK SEPETLİ VİNÇ FİYATLARI
26 METRE SEPETLİ PLATFORM
26 METRE VE 37 METRE SEPETLİ VİNÇ

Sepetli vinç kiralama Köksel vinç firması olarak İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu bölgelerinde 7/24 mobil vinç kiralama, hiyap vinç kiralama, kiralık sepetli vinç kiralama, jcb bekoloder kiralama, manitou kiralama,ekskavatör kiralama, Sultanbeyli bobcat kiralama, silindir kiralama, forklift kiralama,  semtin her bölgelerinde, inşaat sektöründe, fabrika, çelik konstrüksiyon, depo ve antrepo alanlarına bağlı kiralık vinç firması olan Köksel Vinç tüm vinç ihtiyaçlarınızı itina ile gidermeye devam ediyor.

Vinç kiralarken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Vinç kiraladığınız firmanın parkurundaki araçların belgelerinin, bu vinçleri taşıyacak uzun araçların ve araçları kullanacak operatörlerin de tüm belge ve izinlerinin de Ulaştırma Bakanlığından alınmış olması gerekir.

hizmeti almadan önce bizi arayın ve ihtiyacınızı karşılayacak uygun ekibimiz tarafınıza itina ile tahsis edilsin.

Yapılacak işlerin teklifini ve iş keşfini iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

 Aylık, Günlük, Saatlik vinç kiralama ve diğer iş makinalarımızla hizmet vermekten gurur duyarız.

Kiralık vinç işlerinizde kullandığımız ekipmanlarımız 200 ton mobil vinç,100 ton hiyap vinç,80 ton hiyap vinç,35 ton hiyap vinç grubu vardır.

Vinç kiralamayla ilgili ve vinçlerle ilgili bulabileceğiniz tüm bilgiler buradadır. Bunun yanı sıra sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. kiralık sepetli vinçlerde 50 metre sepetli vinç,42 metre sepetli vinç,37 metre sepetli vinç,26 metre sepetli vinç,10 metre sepetli vinç hizmetleri vardır.

Makaslı menlift kiralama hizmeti vermekteyiz akülü platform 12 metre makaslı menlift, 22 metre makaslı menlift platformlarımız vardır.

Kiralık iş makinası olarak ta jcb kiralama, ekskavatör kiralama, bobcat kiralama, telehandler kiralama, forklift kiralama, silindir kiralama hizmeti vermekteyiz. Vinç kiralama hizmetleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Sepetli Vinç kiralama fiyatı hizmetinden yararlanmak için;

0212 487 70 71 – 0532 325 73 09 – 0532 642 27 64

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı