Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Vinç Kiralama Fiyatı

18.01.2020
4.824
Ürün Fiyatı:
1300 800
Vinç Kiralama Fiyatları
Vinç Kiralama Fiyatı

Vinç kiralama fiyatları için iletişime geçebilirsiniz
Vinç Kiralama artık çok kolay ücretsiz keşif için lütfen arayın.

İlçeler Vinç Kiralama Mobil Vinç
Silivri 800 ₺ 2500 ₺
Çatalca 800 ₺ 2500 ₺
Avcılar 800 ₺ 2500 ₺
Esenyurt 800 ₺ 2500 ₺
Beylikdüzü 800 ₺ 2500 ₺
Hadımköy 800 ₺ 2500 ₺
Bahçeşehir 800 ₺ 2500 ₺
Kayaşehir 800 ₺ 2500 ₺
Başakşehir 800 ₺ 2500 ₺
Halkalı 800 ₺ 2500 ₺
Küçükçekmece 800 ₺ 2500 ₺
İkitelli 800 ₺ 2500 ₺
Bayrampaşa 800 ₺ 2500 ₺
Diğer İlçeler Teklif Alın Teklif Alın
     

Vinç Kiralama Fiyatları için iletişime geçebilirsiniz
Vinç Kiralamak artık çok kolay ücretsiz keşif için lütfen arayın.

* Fiyatlarımız  Günlük + Nakliye Bedelidir.
*Güncelleme Tarihi 01.01.2020
* Vinç Kiralamak için lütfen arayınız.
0532 325 73 09 – 0532 642 27 64

Vinç Kiralama

Vinç Kiralama Fiyatı firması olarak istanbul avrupa yakasında hizmet vermekteyiz.

Vinç Kiralama Nasıl Yapılır

Vinç kiralamada önemli olan faktör güvenilir firma ve işinde uzman kişiler tarafından oldukça hassas ve ağır olduğundan uzman operatörlerimiz tarafından %100 müşteri memnuniyeti politikamız ve misyonumuz tarafından yapılmaktadır.

Vinç Kiralama Fiyatı

Vinç Kiralama Fiyatları

Mobil Vinç Kiralama Fiyatı

İş esnasında makinamız bozuldu ne yapmalıyız saatlik ücret işler mi ?

Makina bozulduğunda yerine aynı makinadan 1 saat içinde getirmekteyiz.

Vinç kiralama için 0532 642 27 64 numaralı telefonu arayıp işinizle ilgili gerekli bilgileri arkadaşlarımız aldıktan sonra işinizin içeriğiyle ilgili içerik (taşıma,düzeltme,makina taşıma,cam montajı,reklam tabela,kalıp sökümü vb.) işlerinizden bahsettikten sonra işin ne kadar süreceğiyle ilgili bilgi aktardıktan sonra saatlik, günlük, aylık vinç işinizin durumuna göre fiyat verilir ve ertesi gün makinanız yada aciliyete göre o anda makinamızı yola çıkartıyoruz.

Vinç çeşidini veya fiyatlandırmasını nasıl yapıyoruz?

Vinç Kiralama Fiyatı

Hizmetlerimiz

İnşaat projelerinde,
Fabrika kurulumu ve taşınması işlerinde, ·
İnşaat sektörünün faaliyet alanı içinde yer alan köprü ayaklarının dikilmesi ve montajı, ·
Çelik montaj ·
Kalıp sökümü ve montajı, ·
Reklam tabela, ·
Beton köşk trafo, ·
Klima motoru montaj, ·
Gemi ve yat indirme işleri, ·
Klima tesisatı üniteleri ·
Makine Taşınması ·
Kiriş köprü montajı ·
Makaslı Platform ·
Cam montajı ·
Konteyner aktarma taşıma ·
Ekskavatör aktarma ·
Boya, badana işleri ·
Araç kurtarma ·
Ağaç aktarma, ağaç budama ·
Tünel şaft kazan boşaltma ·
Portal vinç montaj ve de montaj ·
Kule vinç montaj ve de montaj

Bizimle iletişime geçtikten sonra işin ve ürünün büyüklüğüne küçüklüğüne göre, keşif yapıldıktan sonra uygun tonajlı makina ekipmanlarını uzman ve profosyonel çalışma arkadaşlarımızı sahaya yönlendirmekteyiz.

Vinç kiralama işlerinizde kullandığımız ekipmanlarımız 200 ton mobil vinç,100 ton hiyap vinç,80 ton hiyap vinç,35 ton hiyap vinç grubu vardır.

ve bunun yanı sıra sepetli vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. kiralık sepetli vinçlerde 50 metre sepetli vinç,42 metre sepetli vinç,37 metre sepetli vinç,26 metre sepetli vinç,10 metre sepetli vinç hizmetleri vardır.

makaslı menlift kiralama hizmeti vermekteyiz akülü platform 12 metre makaslı menlift, 22 metre makaslı menlift platformlarımız vardır.

kiralık iş makinası olarak ta jcb kiralama, ekskavatör kiralama, bobcat kiralama, telehandler kiralama, forklift kiralama, silindir kiralama hizmeti vermekteyiz. Vinç kiralama hizmetleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Mobil Vinç Kiralama

Mobil Vinç Kiralama,Vinç kiralama,Sepetli vinç kiralama,manitou kiralama,ekskavatör kiralama,silindir kiralama işine 1996 yılında KÖKSEL vinci kurarak sektördeki ilk çalışmalarımıza başladık aradan geçen 16 yılda uzmanlaştığımız tüm vinç hizmetlerinde güvenilir müşteri odaklı kaliteli hizmet veren, iş ve işçi güvenliğini ön planda tutan, çevreye duyarlı nitelikli operatör yetiştiren, yenilikçi  ve sürekli kendini  geliştiren bir firma  olmaya çalıştık.

Riskleri minumumda tutarak, uzmanlaştıgımız çalışma alanımızda ülkemize sunduğumuz hizmetin, tekniğin ve kalite  ilkeleri içerisinde yer almayı, uluslar arası alanda sektörün ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek ülkemizde aynı çalışmaları yapabilmeyi hedefleyen bir kuruluşuz.

Memnuniyetle belirtmek isteriz ki; mevcut gücümüz,yapımız,kapasitemiz ve ilişkilerimiz kuruluş yılımız olan 1996’dan bu yana oluşan altyapımıza dayanmaktadır. Kuruluş yıllarından itibaren kurtarma ve küçük montaj işleriyle çalışmalarına başlayan şirketimizin, bugün önemli miktarda vinç ve nakliye ekipmanlarını çatısı altında bulunmaktadır.Bunların yanında,alternatif kaldırma ve montaj teknolojilerine yönelik yatırımlarımız da devam etmektedir.

Diğer taraftan , 2012 de oluşturulan bir plan kapsamında faaliyetlerimizin ve vizyonumuzun genişletilmesi yönünde önemli adımlar atılmaya başlanmıştır. Bu girişimlerimizi ve hedeflerimizi kısaca şöyle tanımlayabiliriz; projelerde başlangıçtan sona kadar bütün hizmetleri verebilen yani; vinç operasyonları, taşıma, montaj-demontaj, mühendislik, kaldırma teknolojilerinin bütün seçenekleri ve projeli hizmet işlerinin yerine getirildiği bir firma olmak.

Vinç Kiralama Fiyatları


Diğer taraftan, altyapımız, gücümüz ve iş ortaklarımızla dünyanın her yerine gitmeye hazırız. Misyonunu göz önünde bulunduran Köksel Vinç,yatırımlarına üç ana başlık altında hız vermiştir. Makine parkı, teknoloji ve en önemlisi insan faktörü. Farkındayız ki ; deneyimlerimiz ve başarılı bir geçmişimiz var. Ancak daha çok yolumuz var… ve biz bu yolculuğa hazırız! Yukarıdaki açıklamalarımızdan hareketle, sizlere sadece makine sağlayan bir firma olarak yardımcı olmanın ötesinde,çözüm ortağı olarak da hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek isteriz. Bu imkanı ve şansı kullanmaya hazırız.  

Altyapımız,kapasitemiz ve ortak girişimlerimiz dikkate alındığında faaliyetlerimiz aşağıdaki şekilde listelenebilir;  

Ağır kaldırma ve buna yönelik planlama projesi hazırlanması

·         Lojistik operasyonlara yönelik anahtar teslim proje yönetimi

·         Vinç,nakliye ve kaldırma sistemleri kiralama

·         Uluslararası multi-modal taşımalar

·         Proje hazırlama ve planlanma

·         Mühendislik ve teknik destek

·         Montaj ve demontaj

·         Ağır nakliye

İmkanlarımız ve alt şirketlerimiz ile diğer tamamlayıcı hizmetler (gümrük hizmetleri, liman işlemleri, dökümantasyon, depolama, paketleme, dağıtım, teslimat vs.)

KÖKSEL HAFRİYAT KAZI MİSYONU

Şirketimiz Türkiye’nin heryerinde faaliyet gösterirken, iş öncesi bölgenin jeolojik yapısını inceleyerek fiyat verir. Sizi yanıltmayacak deneyime sahip iyi bir ekiple, zamanında iş teslim eder. Çevreye saygılıdır.

Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyet sağlamak, maliyetleri minimize etmek için konusunda uzman ÜDY.ODY.E+G Ehliyetli İŞ EĞİTİM SERTİKASI personelimiz ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Faaliyetlerimizin; sürekli iyileşmesi,geliştirilmesi, hassasiyeti, zamanında teslimi, çalışanların sürekli eğitimi ve maliyet düşürme tekniklerinin uygulanması firmamızın temel ilkelerini oluşturmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI VE HEDEFLER   

Amacımız kısa zamanda müşterilerimizin çözümlerine yardımcı  olmak , her türlü hafriyat işiniz yapılırken müşteri memnuniyeti sağlamak ve işlerimizin teslimatını güven için yapmaktır…

Geniş Makina parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmekteyiz. 

Kiralık Vinç Fiyatı

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı