Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Beşiktaş Vinç Kiralama

02.07.2019
1.970
Beşiktaş Vinç Kiralama

Beşiktaş Vinç Kiralama

Beşiktaş Sepetli Vinç Kiralama

Beşiktaş vinç kiralama Köksel vinç firması olarak İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu bölgelerinde 7/24 mobil vinç kiralama, bekşiktaş hiyap vinç kiralama, sepetli vinç kiralama, beşiktaş jcb bekoloder kiralama, beşiktaş manitou kiralama, beşiktaş ekskavatör kiralama, beşiktaş bobcat kiralama, beşiktaş silindir kiralama, beşiktaş forklift kiralama, semtin her bölgelerinde, inşaat sektöründe, fabrika, çelik konstrüksiyon, depo ve antrepo alanlarında,reklam afiş asma, boya badana, makina taşıma, klima motoru montaj 

Bölgede popüler olan inşaat sektörü, gelişmekte olan Beşiktaş ve bu bölgede en çok tercih edilen ve Beşiktaş semtine bağlı kiralık vinç firması olan Köksel Vinç tüm vinç ihtiyaçlarınızı itina ile gidermeye devam ediyor.

Beşiktaş Mobil Vinç Kiralama

Vinç kiralarken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Vinç kiraladığınız firmanın parkurundaki araçların belgelerinin, bu vinçleri taşıyacak uzun araçların ve araçları kullanacak operatörlerin de tüm belge ve izinlerinin de Ulaştırma Bakanlığından alınmış olması gerekir.

Beşiktaş vinç kiralama hizmeti almadan önce bizi arayın ve ihtiyacınızı karşılayacak uygun vinç ekibimiz tarafınıza itina ile tahsis edilsin.

Yapılacak işlerin teklifini ve iş keşfini iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

 Aylık, Günlük, Saatlik vinç kiralama ve diğer iş makinalarımızla hizmet vermekten gurur duyarız.

Beşiktaş Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmak için;

0212 487 70 71 – 0532 325 73 09 – 0532 642 27 64

Hangi Makinaları Temin Edebilirsiniz?

Firmamızın bünyesinde vinç olarak tüm makinalar aşağıda belirtilmiştir.

 Gönderim yaptığımız makinalarımız Forklift kiralama hizmetlerini bizden temin edebilirsiniz. Bazı makinalar talep üzerine gönderiyoruz, listelerde görmediğiniz makinalar için bizimle irtibata geçip fiyat alabilirsiniz. İşlerinizde kullandığımız ekipmanlarımız 200 ton mobil ,100 ton hiyap ,80 ton hiyap ,35 ton hiyap grubu vardır.

 Sepetli vinç hizmeti vermekteyiz. kiralık sepetli vinçlerde 50 metre sepetli vinç,42 metre sepetli vinç,37 metre sepetli vinç,26 metre sepetli vinç,10 metre sepetli vinç hizmetleri vardır.

 Makaslı menlift kiralama hizmeti vermekteyiz akülü platform 12 metre makaslı menlift, 22 metre makaslı menlift platformlarımız vardır.

 Kiralık iş makinası olarak ta jcb kiralama, ekskavatör kiralama, bobcat kiralama, telehandler kiralama, forklift kiralama, silindir kiralama hizmeti vermekteyiz.Hizmetleri için bizi aramanız yeterli olacaktır.

kadıköy vinç kiralama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı