Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

5 Vinç Çeşitleri

14.09.2022
157
5 Vinç Çeşitleri

Çeşitli endüstrilerde kullanılan farklı tipte kaldırma ekipmanları vardır. Çeşitli işlerin karşılanmasına yardımcı olurlar ve çok yönlüdürler. Kaldırma ekipmanı kullanılarak birçok görev gerçekleştirilebilir. İşin cinsine ve işin büyüklüğüne göre çeşitli kaldırma makineleri kullanılmaktadır. Herhangi bir işin zamanında verimli bir şekilde tamamlanması için doğru türde ekipman kullanılmalıdır. Ekipman kiralamak, çeşitli gereksinimleri karşılayacak en uygun maliyetli ve faydalı kaldırma çözümüdür. Kokselvinç İstanbulda kapsamlı ağır kaldırma hizmetleri sunmaktadır .İstanbulda ki karmaşık kaldırma hizmetlerini piyasadaki en iyi fiyata sunuyoruz .

En yaygın 5 kaldırma çözümü aşağıda verilmiştir:

Teleskopik yükleyiciler

Tele yükleyiciler, teleskopik yükleyiciler olarak da bilinir. Çelik uçlu uzatılabilir bomlara sahiptirler. İsteğe göre tırnak yerine kova, kabin, forklift vb. ile takılabilir. Uzatılabilir teleskopik bomlar dikey, yatay veya çapraz hareket ettirilebilir. Ağırlıklı olarak inşaat, imalat ve tarım sektörlerinde kullanılırlar. Tele taşıyıcılar farklı alan, yükseklik ve açılara ulaşmayı mümkün kılar. Sağlam tekerlekleri ile yollarda ve arazilerde de kullanılabilirler. Kaldırma kapasitesi ile birlikte gelirler. Eğitimli operatörler tarafından çalıştırılırlar.

Bomlu Kamyonlar

Bomlu kamyonların kollarının ucunda kovalar veya platformlar bulunur. Bomlar kamyona takılıdır ve bomlu kamyon farklı şantiyelere kolayca taşınabilir ve kullanımı kolaydır. Genellikle bakım işlerinde ve diğer inşaat işlerinde kullanılırlar.

Vinçler

Vinçler, ağır malzemeleri bir yerden başka bir yere taşımak, indirmek ve kaldırmak için kullanılır. Ağırlıklı olarak inşaat sektöründe (yol inşaatı, bina inşaatı vb.) istihdam edilenler, imalat sanayii, madencilik sektörü, denizcilik sektörü vb. Vinçler, farklı amaçlara hizmet eden çeşitli tiplerdedir. JIB vinçler, malzemeleri verimli bir şekilde hareket ettirmek için kullanılır. Kule vinç yüksek bina yapımında kullanılmaktadır. Gökyüzü vinçleri olarak da adlandırılan hava vinçleri, esas olarak eşyaları büyük yüksekliklere kaldırmak için kullanılır. Vinçler profesyonel operatörler tarafından işletilmektedir. Vinç operatörü, vincin düzgün çalışmasından ve şantiyenin güvenliğinden sorumludur.

Makaslı Asansörler

Makaslı platformlar daha çok inşaat sektöründe kullanılan hava çalışma platformlarıdır. Ayrıca lojistik, boyama, tesis yönetimi, HVAC onarımı vb. alanlarda da kullanılırlar. Ekipmanların yanı sıra işçileri kaldırmak için de kullanılırlar. Makaslı platformların dizel motorlu asansörler, elektrikli makaslı platformlar, hidrolik asansörler vb. farklı türleri bulunmaktadır. Açık hava etkinlikleri için dizel makaslı platformlar, bina içi çalışmalar için ise elektrikli makaslı platformlar kullanılmaktadır.

Forkliftler

Forkliftlerin pek çok çeşidi vardır ve endüstriyel amaçlarla kullanılanlar ağırlıklı olarak ağır olan malzemeleri taşımak ve taşımak için kullanılır. Engebeli arazilerde bile kullanılabilirler. Tuğla, çelik, kargo ve diğer inşaat malzemeleri bir yerden başka bir yere taşınabilir ve bu ekipman kullanılarak kamyonlardan ve diğer şantiye alanlarından kaldırılabilir. Forkliftler depolarda, geri dönüşüm tesislerinde, tersanelerde vb.

İstanbul vinç kiralama hizmetleri / karmaşık kaldırma hizmetleri İstanbul’un lider sağlayıcısı olan Mobil vinçler, verimli bir şekilde kaldırma ihtiyacınızı karşılayacak her türlü donanıma sahiptir. İstanbul ağır kaldırma hizmetleri için bizimle iletişime geçin .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı