Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

İkitelli Kiralık Vinç

24.02.2020
1.353
İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli Kiralık Vinç

İkitelli kiralık vinç işlerinde insanların gücünün yetmediği durumlarda elinizle kaldıramadığınız noktada vinçler devreye girmektedir.Sizin için gerekli ekipmanlara sahip çağırdığınız takdirde saatler ve dakikalar içerisinde orada olup keşif yaptıktan sonra dilerseniz makina kurulumuna başlayıp işinize başlayabiliyoruz.

Tüm ekibimizin iş sağlık ve güvenliğine önem vermekte olup çelik burunlu iş ayakkabılar ve çalışma yelekleri,baretleri ve gözlük ekipmanları ile iş güvenliğine önem vermekteyiz. Tüm iş arkadaşlarımızın iş güvenliği eğitim sertifikası bulunmaktadır.

Operatörlerimizin g sınıfı iş makinası ehliyet ve c,d,e ağır sınıf araç belgeleri bulunmaktadır.Ayrıca pisikoteknik,src(2-4) sertifikaları ve uzman kadromuzla 20 yılı aşkın süredir istanbulun heryerinde hizmet vermekteyiz.

En önem gösterdiğimiz detaylardan birisi iş güvenliğidir ve işi zamanında bitirmektir.Makina çeşitlerimiz için makina parkuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Eğer Başakşehirde kiralamak isterseniz başakşehir vinç kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Mevcut piyasada makinalarımızın bakımları günlük,haftalık ve aylık olarak yapılmaktadır.Bir makinamız arıza veya herhangi bir durum yaptığında yerine direk yenisini getirmekteyiz.

İkitelli Bölgesinde yaptığımız işlerden bazıları aşağıda görseldeki gibidir.

Ziya Gökalp Mahallesi Sepetli Vinç Çalışması

 

sultangazi vinç kiralama

Kayaşehir 14.bölge Mobil Vinç Çesan Demir Kolon Taşıma

 

İkitelli İpkas Sanayi Sitesi Sepetli Vinç Dış Cephe Montolama İşi

İkitelli Vinç Kiralama Fiyatı

İkitelli başakşehir bölgesinde anlık değişiklik göstermekte olup işin yoğunluğuna ve makinamızın çalışma prensibine göre değişmektedir.

Aşağı yukarı fiyatlarımız 700 tl ile başlayıp 3500 tl ye kadar nakliye dahil olmaktadır.

Aylık vinç kiralama isterseniz fiyatlarımızda ek indirimlerimiz mevcuttur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı