Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

İstoç Sepetli Vinç Kiralama

24.02.2020
1.219
İstoç Sepetli Vinç Kiralama

İstoç Sepetli Vinç Kiralama

 İstoç sepetli vinç kiralama firması olarak yaklaşık 2km mesafede olan vinç garajımızla istoça en yakın vinç kiralama firmasıyız bunun yanı sıra ikitelli organize sanayi bölgesine hitap etmekteyiz. İstoç bağcılar semtine bağlı olarak bulunan İstanbul’un en büyük toptancılar sitesidir.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm operatörlerimizin g sınf iş makinası  sertifikalı belgeleri bulunmaktadır ek olarak bünyemizden sepetli vinç kiraladığınız taktirde cam silme, afiş asma, reklam tabelası montajı, ağaç budama, elektrik direk lambası değişimi işlerinizi uzman operatör kadromuzla son derece hassas, hızlı kolay ve ekonomik bir şekilde işleriniz teslim edilmektedir. Eğer dilerseniz operatörümüzün deneyimli kadromuzdan bir ekip arkadaşı gönderebiliriyoruz.

Bize telefon actığınız takdirde 1 saat içinde gelip keşif yapılıp sokağın genişliğine bakılıp vincin ayak açılımları için uygun olup olmadığı trafiğin yoğunluğuna bakıp yer hazırlığı sağlandıktan sonra vinclerimiz getirip aynı saat içinde işinize başlıyoruz.

 

En önem gösterdiğimiz detaylardan birisi iş güvenliğidir ve işi zamanında bitirmektir.Vinç çeşitlerimiz için makina parkuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Mevcut piyasada makinalarımızın bakımları günlük,haftalık ve aylık olarak yapılmaktadır.Bir makinamız arıza veya herhangi bir durum yaptığında yerine direk yenisini getirmekteyiz.

istoç vinç kiralama

 

İstoç Vinç Kiralama Fiyatı

Bağcılar bölgesinde anlık değişiklik göstermekte olup işin yoğunluğuna ve makinamızın çalışma prensibine göre değişmektedir.

Fiyatlarımız 700 tl ile başlayıp 3500 tl ye kadar nakliye dahil olmaktadır.

Aylık vinç kiralama isterseniz fiyatlarımızda ek indirimlerimiz mevcuttur.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı