Aykosan San. Sit. Çarşı Blok Kat 3 No 517 Başakşehir /İstanbul

Vinç Kiralama

21.06.2019
1.352
Vinç Kiralama
  • Vinç kiralama çeşitleri  ve nerelerde kullanılır?

100 ton, 80 ton, 35 ton, 25 ton çift kırmalı vinçler bulunmaktadır. Özellikle çift kırmalı vinçler ve diğer adıyla hiyap vinç kat aralarına kırmalı vinç olması özelliği ile kısa ve yüksek metrajlara malzemeyi rahat bir şekilde verebilir ve yine inşaat bölümlerinde çelik konstrüksiyon ve kalıp sökümü ve montajı, reklam tabela , , beton köşk trafo, klima motoru montaj, gemi ve yat indirme işleri, gaz beton ytong bağ demir aktarma işlerinde kullanılır

  • Prefabrik Konteyner taşıma ve montaj işlerinde ne tür vinç kiralanmalıdır?

35 ton vinç ile vincin kendi kasasına 2.40*6 veya 3*7 Konteyner alınarak yakın mesafelere 35 ton vinçle taşıma işi yapılabilir. Avrupa ve Anadolu yakası buna benzer uzun mesafeler için konteyner taşıma işi yapmaktayız bir veya birden fazla konteyner var ise kamyon ve kasalı tır araçlarımızla 35 ton vinç vinç ile yükleme yapıp isteğiniz il ilçelere taşıma hizmeti yapıyoruz.

Prefabrik Konteyner montaj işlerimizde uzun veya kısa metrajlara göre montaja ve demontaj a uygun metrajlı tonajlı vinçlerimiz mevcuttur 200 ton mobil vinç, 80 ton çift kırmalı vinç, 35 ton çift kırmalı vinç çeşitli modellerle montajını yapıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fiyat Teklifi ve İş Keşfi Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Mobil Vinç Kiralama Vinç Kiralama Vinç Kiralama Fiyatı